درسا (لوازم خانگی آشپزخانه)

معرفی

در فضای رقابتی کنونی، پیشینه‌ی چند دهه‌ای یک مجموعه صرفا و به تنهایی مزیت دست نیافتنی محسوب نمی‌شود و سازمان‌ها به دنبال خلق ارزش در محصولات و ایجاد تمایز میان خود و رقبای خود هستند.

اگر چه درسا دارای تجربه‌ای ۳ دهه‌ای در تولید لوازم خانگی در ایران است، اما بدون توجه به این پیشینه ارزشمند، همواره در طول سال‌های گذشته به دنبال طراحی، تولید و ارائه متمایز محصولات به گروه‌های گوناگون مخاطب، مشتریان و مصرف‌کنندگان ایرانی و غیر ایرانی بوده است.

این سازمان با بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل، ۳۰۰ نماینده فروش، ۴۶۰ نماینده خدمات پس از فروش و میلیون‌ها نفر مصرف‌کننده، دارای خانواده ای بزرگ در ایران و سایر کشور‌ها به عنوان « خانواده‌ بزرگ درسا » است. پژوهش‌های گوناگون صورت گرفته، تجربیات ارزشمند اعضای خانواده و دانش روز مدیران و کارشناسان، امکانی را فراهم نموده است که سازمان، تولید و ارائه محصولات را در سطوح گوناگون و منطبق بر خواسته‌های مصرف‌کنندگان و مشتریان محترم، در دستور کار خود قرار دهد. هود آشپزخانه، اجاق گاز صفحه‌ای، سینک ظرفشویی،  فر توکار  و هواکش خانگی جز‌ء گروه‌های تولیدی کارخانه‌های درسا محسوب می‌شوند.

محصولات

هود آشپزخانه، اجاق گاز صفحه‌ای، سینک ظرفشویی، فر توکار، هواکش خانگی، جامایع، آب چکان

فروشگاه

فروشگاه اینترنتی: dorsa-group.com/Shop/List

آدرس

دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه چمران، خيابان سئول شمالی، شهرک سئول، انتهاي پنجم غربي، کوي درسا، پلاک ۱۶ | صندوق پستی ۱۹۹۵۹۵۳۹۶۵
کارخانه: شهریار، شهرک صنعتی صفادشت، خیابان چهارم شرقی، پلاک ۱۰۹، گروه صنعتی درسا | کدپستی : ۳۱۶۴۱۱۴۴۸۹

تلفن

دفتر مرکزی: ۸۸۶۰۰۰۸۷ | ۴۳۳۲۶ (۰۲۱)
کارخانه: ۵-۶۵۴۲۳۹۰۱ (۰۲۱)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *